O nas

Firma "Bartek" istnieje od 2001 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. Działamy głównie na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego

Nasza firma dostarcza klientom najlepsze produkty wiodących producentów polskich i zagranicznych. Dzięki zdobytemu na przestrzeni 15 lat doświadczeniu cały czas podnosimy poziom oferowanych przez nas towarów i usług.

O naszym profesjonalizmie przekonała się już cała rzesza klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych nie tylko w Polsce ,ale i za granicą. Bardzo chętnie służymy naszym doświadczeniem i wiedzą przy podejmowaniu decyzji o zakupie .

Zdajemy sobie sprawę, że wybór, którego dokonacie Państwo teraz ma służyć Wam i Waszej rodzinie przez wiele lat.

W trakcie poszukiwań idealnej stolarki budowlanej, szybko przekonacie się Państwo, że to nie jest takie proste. Na rynku istnieją różnego rodzaju firmy, które tylko z pozoru oferują porównywalne produkty, dlatego zawsze warto przed zakupem poświęcić trochę czasu, aby mieć pewność, że zakupiony produkt będzie pod każdym względem spełniał Państwa oczekiwania.

Uwaga

Jeżeli godziny pracy naszego sklepu nie są dla Państwa dogodne - prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 508258004. Umówimy się z Państwem na konkretną godzinę w sklepie lub dojedziemy w miejsce prowadzonej przez Państwa inwestycji.

Zapraszamy
Beata i Robert Łuniewscy